В Миколаївці проходять непланові пожежні тренування у закладах освіти + Фото

Общество | 12:53, 11.12.2019
 Поделиться

Поделиться в

Згідно наказу «Про навчання учасників освітнього процесу правилам користування первинними засобами пожежогасіння», пожежні  тренування  у закладах освіти України проводяться двічі на рік.

Але зважаючи на трагічні події у  Одеському коледжі економіки, права і готельно-ресторанного бізнесу, де 4 грудня сталася масштабна пожежа, у всіх закладах освіти Миколаївської громади проводяться непланові пожежні тренування.

Сьогодні, 11 грудня, тренування відбулися на базі ЗЗСО №3.

Після спрацьовування сигналу пожежної тривоги всі 369 учнів ЗЗСО№3, 6о учнів ЗЗСО №4 та 17 педагогічних працівників покинули приміщення навчального закладу протягом декількох хвилин, згідно з планом евакуації.

Протипожежна сигналізація сповістила про надзвичайну ситуацію о 10:35, коли всі учні знаходилися на заняттях.

В ході тренування зазначалося час, витрачений на евакуацію, відпрацьовувалися дії педагогів і учнів на випадок виникнення пожежі. Евакуацію провели за 3хвилини 30 секунд.

Навчальна евакуація — це дієвий спосіб захисту від наслідків будь-якого можливого надзвичайної події в школі. Також це тренування для працівників і учнів школи — люди, раз по раз проходять навчання, зможуть також організовано діяти і під час реальної пожежі.

Якщо виробити звичку злагоджено діяти під час навчань, можна уникнути паніки. Таким чином, учні закріплюють знання в галузі пожежної безпеки, засвоюють правила поведінки в разі виникнення пожежі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: