В Миколаївці відбулась дитяча наукова конференція + Фото

Образование | 14:30, 6.12.2018
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 5 грудня, в Миколаївці, на базі школи №3 відбулась VI Дитяча наукова конференція «Комп’ютер і МИ». Саме з 3 по 9 грудня в усьому світі проходить тиждень комп’ютерних наук.

В конференції прийняли участь учні, батьки та вчителі загальноосвітніх закладів Краматорська, Слов’янська та району, науковці, викладачі, магістранти і студенти Донбаського державного педагогічного університету.

Членами організаційного комітету наукової конференції є Тетяна Євтухова, Олександр Кошелєв, Вікторія Гринько, Ольга Краснопєєва, Ірина Литвинова. Головний організатор цього свята науки — Тетяна Бондаренко.

«Наші діти талановиті, їм лише треба давати можливості», — саме під таким гаслом розпочала захід Тетяна Бондаренко.

Учні з 2 по 10 класи разом з керівниками презентували свої наукові проекти. Ними було зроблено багато роботи, проведено безліч експериментів та досліджень, зроблені висновки та навіть надані поради з різних наукових питань.

Діапазон тем, які хвилювали молодих науковців дуже широкий: вплив сонячного світла на кімнатні рослини, магніт та його таємниці, вплив coca-cola на організм людини, створення веселки в домашніх умовах, правило вибору корисних продуктів, лист у майбутнє, розвиток сільського господарства та багато іншого…

Виявляється молоде покоління не менш ніж дорослих хвилюють питання життя, екології та збереження питної води на Землі. Всі доповіді були такими інформативними та цікавими, що організаційний комітет прийняв рішення зробити електронну збірку наукових робіт представлених на конференції.

Ініціативна група MEDI@NNA, яка під час всієї конференцій медійно супроводжувала захід, запропонувала всім, хто забажає, провести майстер-класи та поділитися досвідом з фото та відеозйомок.

А також юні оператори зробили для учасників сюрприз – відео звіт дня.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: