В Миколаївці відбулась сесія Миколаївської міської ради

Общество | 14:09, 8.12.2018
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 7 грудня,  в Миколаївці відбулась урочиста  ХХVІІІ сесія Миколаївської міської ради 8 скликання.

На ній були присутні депутати, члени Виконавчого комітету, виконавчі органи Миколаївської міської ради, представники національної поліції, мешканці міста.

Миколаївській міській голова Олена Цикунова привітала присутніх з Днем місцевого самоврядування та зачитала привітання від прем’єр міністра України Володимира Гройсмана.

Олена Цикунова також відзвітувала про роботу, яка була зроблена за два роки існування громади і нагородила почесними грамотами та подяками депутатський корпус і посадових осіб місцевого самоврядування.

Порядок денний I пленарного засідання ХХVІІІ сесії містив тринадцять питань.  Депутати затвердили Стратегії розвитку Миколаївської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та план роботи на I півріччя 2019 року.

Також одноголосно був схвалений Меморандум про взаєморозумінням між Товариством червоного хреста України, Слов’янською районною державною адміністрацією, Центром первинної медико-санітарною допомоги Слов’янської районної ради та Миколаївською міською радою про надання допомоги фельдшерському пункту у с. Малинівка.

Щодо питання про затвердження Програми «Ветеран» на 2018-2021 роки, вирішили його  допрацювати. Депутат Геннадій Атаманчук запропонував розширити питання фінансування і в наступному році оказувати більшу матеріальну допомогу кожному ветерану.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: