В Миколаївці відбулися громадські обговорення щодо прозорого управління земельними та іншими ресурсами громади + Фото + Відео

Общество | 13:33, 13.12.2019
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 12 грудня, в Миколаївці відбулися громадські обговорення  на тему: «Прозоре управління земельними та іншими ресурсами громади: влада-громада-бізнес».

На заході були присутні: експерт з питань управління земельними ресурсами, проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Сергій Кубах, експерт з питань кадастру та просторового планування Євген Бердніков, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру  у Донецькій області Тетяна Підгорна, начальник Управління містобудування та архітектури Василь Теклюк,  начальник відділу методологічного забезпечення та розвитку територій управління з провадження реформ та децентралізації Ірина Пєчка.

Обговорювалося питання щодо комплексного плану просторового розвитку території громади: законопроект 2280 «Про внесення змін до Земельного кодексу  України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель».

Миколаївський міській голова Олена Цикунова розповіла про шлях громади від незнання своїх ресурсів до карт сучасного і перспективного використання території.

В.о. начальнику відділу земельних відносин Виконавчого комітету Миколаївської міської ради Катерина Кузнецова доповіла, навіщо були створені плани, як громада їх використовує та буде використовувати, як кожен мешканець громади може долучитися до прийняття рішень та важливість цього процесу.

Перший заступник міського голови Сергій Павленко та заступник міського голови Сергій Захаров розповіли про перспективні плани використання земель та напрямки розвитку громади.

Більше у відео:

Прозоре управління земельними іншими ресурсами громади: влада-громада-бізнес

Прозоре управління земельними іншими ресурсами громади: влада-громада-бізнес12 грудня 2019 рокуМиколаївська об'єднана територіальна громада

Опубліковано Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Четвер, 12 грудня 2019 р.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: