В Миколаївці відбулось засідання круглого столу з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю

Общество | 12:29, 3.12.2018
 Поделиться

Поделиться в

30 листопада в Миколаївці на базі Бібліотеки центру екологічного виховання відбулось засідання круглого столу з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

На ньому були присутні: люди з обмеженими можливостями та їх представники, мешканці міста, керівники підприємств, установ і організацій Миколаївської громади.

Перед присутніми звітували: Миколаївській міській голова Олена Цикунова, керуючий справами Миколаївської міської ради Олена Уфатова, начальниця Відділу соціального захисту населення Наталля Осіпенко, начальник адміністративної служби  СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС Дмитро Павленко, директор КП «Сервіскомуненерго» Денис Трифонов, заступник головного лікаря Слов’янської ЦРЛ Іван Ярчук, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Холостова, начальниця Відділу звернення громадян Слов’янського об’єднаного управління пенсійного фонду України Юлія Дерев’ягіна, начальниця Слов’янського відділення фонду соціального страхування Ольга Сидорович та її заступник Олександр Марущенко, начальниця Відділу активної підтримки безробітних Олександра Россамаха та начальниця Відділу організації працевлаштування населення Світлана Бондарева зі Слов’янського міського центру зайнятості.

Мешканцями Миколаївки підіймалось питання щодо реабілітації дітей з особливими потребами Миколаївської громади. Діти вже два роки не можуть отримати  необхідну медичну та психологічну допомогу через те, що Слов’янський Центр реабілітації більше їх не приймає. Виконавчий комітет Миколаївської міської ради взяв до уваги це питання.

Також обговорювалось проблема великих черг в медичних закладах Миколаївки та як вийти з цієї ситуації. Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Холостова пояснила, що це пов’язано з нестачею медичних працівників, із дев’яти необхідних працює лише чотири. Олена Цикунова звернулась до представників Центру зайнятості з проханням допомогти у пошуку кваліфікованих сімейних лікарів.

Щодо питання консультацій Відділу пенсійного фонду, який веде прийом в Миколаївці раз на місяць і не всі бажаючі встигають потрапити на консультацію, то начальниця Слов’янського об’єднаного пенсійного фонду Юлія Дерев’ягіна запропонувала присутнім звертатись на гарячу лінію за номером (095) 683-82-37, або зареєструватись на електронному порталі Пенсійного фонду.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: