В Миколаївці відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Общество | 09:02, 16.06.2021
 Поделиться

Поделиться в

10 червня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради під керівництвом секретаря Миколаївської міської ради, голови Комісії — Інни Пересічної.

У засіданні взяли участь старости Миколаївської міської територіальної громади, представники Служби у справах дітей Миколаївської міської ради, відділу та закладів освіти Миколаївської міської ради, поліцейські офіцери громади.

Комісією розглянуто питання щодо: надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; зарахування на цілодобове перебування дітей, які перебувають у закладах інституційного догляду та виховання з пансіоном у структурі; встановлення опіки над малолітньою дитиною.

Під час розгляду питань приймалися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім’ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов’язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми.

Комісія  висловлювала власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

 

Миколаївська міська територіальна громада

Також було заслухано представників сторін заявників з усіх питань порядку денного, прийнято відповідні рішення, які забезпечують соціально-правовий захист малолітніх та неповнолітніх дітей згідно з чинним законодавством.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: