В Миколаївці відбувся ІІ етап конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

Культура | 09:01, 11.03.2020
 Поделиться

Поделиться в

Згадаймо крилату фразу Сократа «Заговори, щоб я тебе побачив».  Це дуже символічний вислів із глибоким змістом. Мова дається одвіку й довіку, це — спадкоємність не ли­ше в межах роду, а й цілого народу. Українська мова — це святі скрижалі нашої нації, тому її слід берегти, пишатися нею, завжди пам’ятаючи про її значення, про її рятівну, цілющу, відроджуючу силу.

Саме про силу слова і намагалися сказати учні закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ради під час міського конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»,  який проходив 5 березня  на базі Миколаївського ЗЗСО ІІ-ІІІ ст. №4 Миколаївської міської ради. 

Учні продемонстрували вміння переконувати, впливати на аудиторію, продукувати тексти різного типу відповідно до призначення й умов риторичної діяльності. Виступи відрізнялися  творчим підходом, креативністю, глибиною змісту, тому всі отримали справжнє задоволення від почутого. Конкурсанти  легко вступали в діалог, впевнено давали  розгорнуті відповіді. 

 За підсумками ІІ етапу конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», відповідно до набраних балів, учасники були нагороджені дипломами:

За зайняте І місце:

 – Марія Ніколаєва, учениця 10 класу Миколаївського закладу загальної середньої   освіти І-ІІІ ст. № 3

За зайняте ІІ місце:

 – Альона Стрельченко , учениця 11 класу Миколаївського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. № 4

За зайняте ІІІ місце:

  • Ольга Попова, учениця 9 класу Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1;
  • Анастасія Яшевська, учениця 11 класу Миколаївського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. № 4

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради вітає всіх учасників, бажає  впевненості в своїх силах, успіхів у навчанні, радості від спілкування зі справжніми і вірними друзями!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: