В Миколаївці відбувся спортивний захід за напрямком «Спорт+Школа+Поліція»+ Фото

Спорт | 16:23, 10.03.2021
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 10 березня, в Миколаївському ЗЗСО №2 відбувся міні – фестиваль соціального проекту Української асоціації футболу «Відкриті уроки футболу» за напрямком «Спорт+Школа+Поліція».

Поліцейські офіцери громади разом з представниками Української асоціації футболу, вчителями та медичним працівником підготували для школярів 5-го класу цікаві естафети конкурси та ігри на тему здорового способу життя та правил дорожнього руху.

Організатори намагалися зосередити увагу учнів на формуванні прагнення вести здоровий спосіб життя, підвищувати санітарно-гігієнічний рівень а також розвивати здатність працювати в команді, бути відповідальними, кмітливими і виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Також приділили увагу і безпеці на дорозі. Щоб поглибити знання учнів про правила дорожнього руху, ознайомити дітей з основними дорожніми знаками та сигналами світлофора, розвивати вміння і навички свідомо дотримуватися правил дорожнього руху, щоб уникнути травм і нещасних випадків, виховувати навички свідомої та дисциплінованої поведінки на вулиці.

Діти із задоволенням відповідали на питання, грали та демонстрували свої знання і уміння гостям. По закінченню заходу представники Української асоціації футболу в Донецькій області передали в користування школи спортивний інвентар.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: