В обласну дитячу лікарню Слов’янська шукають директорам

Медицина | 12:09, 21.04.2021
 Поделиться

Поделиться в

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації оголосив конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Обласна дитяча лікарня м. Слов’янськ» .

Найменування та місце знаходження комунального підприємства: комунальне некомерційне підприємство «Обласна дитяча лікарня м. Слов’янськ», 84122, Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Ярослава Мудрого, 12 (далі – КНП «Обласна дитяча лікарня  м. Слов’янськ»).

Напрямки діяльності: коди КВЕД 86.10 Діяльність лікарняних закладів.

КНП «Обласна дитяча лікарня м. Слов’янськ» є клінічним лікарняним закладом охорони здоров’я — комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає послуги третинної (високоспеціалізованої) допомоги в умовах цілодобового стаціонару дітям з гострими станами або загостреннями хронічних захворювань, що потребують високої інтенсивності лікування та догляду, та консультативну допомогу дітям Донецької області (300674 дитини).

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 28 грудня 2018 № 1583/5-18 «Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради, цілісного майнового комплексу комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська дитяча лікарня» із комунальної власності територіальної громади м. Слов’янська», комунальний лікувально-профілактичний заклад «Міська дитяча лікарня» із комунальної власності територіальної громади м. Слов’янська прийнято до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні Донецької обласної ради, та перейменована у комунальний заклад охорони здоров’я «Обласна дитяча лікарня м. Слов’янськ».

Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 06.05.2019 № 468/5-19 «Про реорганізацію закладів охорони здоров’я Донецької області, які знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні Донецької обласної ради», комунальний заклад охорони здоров’я «Обласна дитяча лікарня м. Слов’янськ» реорганізований, шляхом перетворення, в комунальне некомерційне підприємство «Обласна дитяча лікарня м. Слов’янськ».

До складу КНП «Обласна дитяча лікарня м. Слов’янськ» входить стаціонар на 140 ліжок та консультативна поліклініка на 53500 відвідувань на рік, де передбачається надання третинної медичної допомоги дітям в амбулаторних та стаціонарних умовах.

Статут та структура  КНП «Обласна дитяча лікарня м. Слов’янськ» (електронне посилання).

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності КНП «Обласна дитяча лікарня м. Слов’янськ» складають:

  • Загальний фонд – 17 143 338,32 грн;
  • Спеціальний фонд – 4 826 108, 64 грн. (з них на придбання обладнання 2 180 470,00 грн).

Оплата праці виконуючого обов’язки директора підприємства:

Посадовий оклад — 11306 грн. За рішенням органу управління встановлюються надбавки та доплати у відповідності до чинного законодавства.

Строки і місце приймання заяв на участь у конкурсі, номер телефону для довідок та адреса електронної пошти: заяви приймаються до 06 травня 2021 року за адресою: м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, 6, другий поверх, тел. 0950538513, e-mail: zdr.d@dn.gov.ua (тема: Конкурс керівників).

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ України;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються у запечатаному вигляді.

Детальніше можна дізнатися на сайті ДонОДА.

 

https://www.6262.com.ua/news/3082352/v-oblasnu-ditacu-likarnu-slovanska-sukaut

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: