В рамках акції «16 днів проти насильства» учні Миколаївського ЗЗСО №1 зустрілися з правоохоронцями

Образование | 11:49, 2.12.2020
 Поделиться

Поделиться в

 

Вчора , 1 грудня, в Миколаївському ЗЗСО №1 у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулася зустріч учнів 9-х класів зі старшим лейтенантом поліції ДОП Слов’янського ВП Коваленком М.О. на тему «Насилля в сім’ї». У ході бесіди учні ознайомилися з поняттям про домашнє насильство, отримали інформацію про види насильства та знання про відповідальність за такі правопорушення.

Підліткам пояснили, що домашнє насильство – це дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Також учні дізнались про те, що розрізняють насильство фізичного, психологічного, сексуального та економічного характеру. За кожен з видів насильства передбачена різна відповідальність. Якщо узагальнити, покарання можуть бути такі: громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, арешт на термін до шести місяців, обмеження волі на термін до п’яти років або позбавлення волі на термін до двох років. Позбавлення волі – за систематичне вчинення насильства, за насильство щодо дітей, особливо малолітніх.

Старші учні із зацікавленістю сприйняли корисну інформацію та висловили бажання продовжити спілкування з правоохоронними органами на превентивні теми.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: