В рамках проекта «Восток и запад: журналистский обмен» представители СМИ из Донбасса увидели, как живет Прикарпатье

Культура | 12:49, 14.02.2022
 Поделиться

Поделиться в

Представники медіа з Донецької області на минулому тижні побували на Прикарпатті у рамках проєкту «Схід і захід: журналістський обмін». 

У перший день поїздки учасники проєкту відвідали Музей Косівської кераміки, яку порівнювали з керамікою Слов’янська, знаходили спільне та відмінне. Ознайомились з соціальними позитивами на Верховинщині – у Білоберізькій територіальній громаді, де працює один з найкращих у сільській місцевості Прикарпаття  сучасний Центр надання адміністративних послуг.

У Коломиї відвідали Музей писанкового розпису, побачити його неповторні експонати, почули про їх особливості та культурну цінність.

Також у перший день перебування на Івано-Франківщині гості відвідали в обласному центрі Музей мистецтв Прикарпаття. Саме цей музей  раніше виставляв  полотна сучасних художників з Маріуполя.

Разом з колегами з Прикарпаття журналісти з Донеччини  взяли участь у  популярному суспільно-політичному ток-шоу «Позиція Галичини».  Говорили про міфи та стереотипи, які шкодять взаєминам жителів та бізнесів двох регіонів, знаходили позитивні моменти, які сприяють співпраці.

Журналісти Донеччини ознайомились і з роботою місцевих підприємств —  «Карпатнафтохім» у Калуші,  який використовує у виробництві продукцію ДП «Артемсіль», та  «Долина Агро», яка спеціалізується на вирощуванні та реалізації якісної ягідної продукції (лохини) та саджанців.

Перед поверненням додому представники ЗМІ з Донеччини відвідали й духовну родзинку Прикарпаття – Гошівський монастир Отців Висиліян.

Нагадаємо, проєкт «Схід і захід: журналістський обмін» здійснюється за підтримки агенції США з міжнародного розвитку USAID.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: