В селі Юрківка проведено капітальний ремонт колодязя

Общество | 14:15, 16.11.2021
 Поделиться

Поделиться в

Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький завжди підкреслює, що він відкритий для спілкування з кожним мешканцем нашої великої громади. Запроваджені в дію при міській раді  особисті прийоми громадян і  мешканці громади використовують цю форму спілкування для вирішення своїх проблем. Приходять  за допомогою, зі скаргами, з образами і навіть з подяками. Ще влітку представники невеликого села Юрківка, яке є частиною Миколаївської міської територіальної громади, завітали на прийом до голови.

Це були привітні молоді люди, які з першого ж слова розташували до себе тим, що висловили подяку і запропонували, якщо знадобиться, свою допомогу в вирішенні ситуацій, що виникають в громаді. Спочатку вирішилася проблема з ремонтом трансформатора в селі, який впродовж останніх 5 років потребував до себе уваги . І  звернувшись до міського голови, справа зрушила з мертвої точки. Трансформатор було відремонтовано! Друга  проблема полягала в тому, що в селі є колодязь, але в дуже занедбаному стані. Олександр Гадяцький пообіцяв розібратися в ситуації та допомогти з ремонтом.

Між виконавчим комітетом Миколаївської міської ради та підрядною організацією було укладено договір на проведення капітального ремонту колодязя у с. Юрківка. Станом на 15.11.2021 роботи виконано в повному обсязі. Колодязь порадував своїх мешканців гарним зовнішнім виглядом.

Ще раз нагадуємо, що керівний склад Миколаївської міської ради на чолі з міським головою Олександром Гадяцьким  відкриті для спілкування, для діалогу і готові до  вирішення ваших проблем навіть в умовах карантинних обмежень!

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: