В Славянске планируют открыть базу КОРД

Общество | 16:44, 16.02.2022
 Поделиться

Поделиться в

Начальник поліції Донеччини Руслан Осипенко проінспектував умови несення служби та боєготовність бійців корпусу оперативно-раптової дії.

Полковник відвідав службові кабінети, спортзал, кімнату для зберігання зброї та новий тир. Поспілкувався з командиром Антоном Лейкіним та особовим складом щодо умов, за яких працюють та тренуються поліцейські штурмового підрозділу.

Під час зустрічі з бійцями Руслан Осипенко вислухав пропозиції щодо забезпечення необхідною технікою та зазначив, що завдяки потужній роботі спецпризначенців та всіх служб оперативна ситуація в області залишається контрольованою.

КОРД було створено у 2015 році. Його призначення – проведення спецзаходів із затримання озброєних злочинних груп та особливо небезпечних злочинців, в тому числі – заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ на Сході країни.

Звільнити заручників чи провести антитерористичні заходи, штурмувати будівлю з злочинцями всередині та протидіяти диверсіям – такі завдання стоять перед бійцями спецпідрозділу КОРД.

Бійці підрозділу щоденно тренуються, щоб бути готовими захистити громадян та при реальній загрозі бути мобільними, швидко виконувати бойові завдання.

Бронежилет, шолом, зброя – заняття проходить у повній екіпіровці. Обов’язково, як і перед кожним виїздом, – інструктаж і правила особистої безпеки.

Для реагування на екстрені ситуації спецпідрозділ має відповідні алгоритми заходів, у яких визначено кожен рух поліцейського. Під час тренувань КОРДівці доводять свої дії до автоматизму. За будь-яких умов – вони готові виконати найскладніші завдання.

Наразі місце постійної дислокації підрозділу знаходиться в Маріуполі. Вже навесні планується розширення штату та відкриття бази у Слов’янську.

Якщо Ви сильний та мотивований, хочете захищати права та свободи громадян, беріть участь у конкурсному відборі до спецпідрозділу. Деталі за номером — 050 050 34 80.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: