В СОК «Енергетик» відбувся Олімпійській урок + Фото

Спорт | 17:39, 14.09.2019
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 14 вересня, у Миколаївці на базі СОК «Енергетик» пройшов Олімпійський урок під гаслом: «Здорові діти-здорова нація».

На спортивному святі був присутній виконавчий директор відділення Національного Олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора та голова Фізкультурно – спортивного товариства України Юлія Тернова.

В змаганнях на Олімпійському уроці прийняли участь всі школи громади.

Програма розпочалася з «Розминки з чемпіоном». ЇЇ провела тренер СОК «Енергетик», Бронзова призерка Юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі в 2010 році — Ксенія Дарчук.

В командах діти змагалися в таких естафетах:

  • естафетний біг;
  • біг зі скакалкою;
  • футболіст;
  • змійка.

В поодиноких номінаціях спортсмени боролися за звання найспритнішого та найшвидшого.

Суддями були: інструктор-методист СОК «Енергетик» Наталья Рязанова та та тренер-викладач СОК «Енергетик Віктор Симоненко.

Справжнім подарунком для всіх присутніх став виступ команди з синхронного плавання. Дивлячись на ті результати, які показали юні спортсменки, глядачів охопило відчуття гордості і радості, а також сподівання, що це і є майбутнє  Олімпійських ігор.

За результатами змагань  перше місце в естафеті отримала команда ЗЗСО  №4, під керівництвом Віолетти Муравченко. Рзаєв Данило отримав номінацію найшвидший, а Олександр Демитренко – найспритніший.

Усі учасники Олімпійського уроку отримали пам’ятні подарунки.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: