В Україні через війну пошкоджено більше 20 тис. км доріг

Война в Украине! | 09:46, 17.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Через повномасштабну військову російську агресію Україна зазнала значних пошкоджень дорожньої інфраструктури

Так, через війну пошкоджено 23 573 км доріг, а також 289 автомобільних мостів. Про це під час виступу на Міжнародній Конференції «Європа Карпат» повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

За словами Кубракова, російські війська свідомо знищують цивільну інфраструктуру України, а сума задокументованих збитків вже сягає понад 90 млрд доларів, зростаючи кожного дня.

Також міністр назвав загальні втрати у дорожній інфраструктурі України: пошкоджено 23 573 км доріг, 6,3 тис. км головних колій, 289 автомобільних мостів та 41 залізничний міст.

Раніше Кубраков зазначав, що зруйновану транспортну інфраструктуру можливо відновити протягом двох років, а основні її об’єкти – за один рік.

«Враховуючи це, ми змушені оперативно перебудовувати нашу логістичну систему. Наразі працюємо над забезпеченням ланцюгів доставки вантажів, змінюємо напрямки торговельних потоків через блокаду українських морських портів та втрату близько 23% залізничної мережі», – зазначив він.

Кубраков подякував міжнародним партнерам за спрощення доставки гуманітарних та інших вантажів, а також за лібералізацію транспортних перевезень загалом.

«Ми вже маємо бездозвільний проїзд для перевізників, а також на території Польщі працює низка логістичних хабів для ефективного керування перевезеннями. Впевнений, що з такою підтримкою перемога неминуча», – наголосив очільник Мінінфраструктури.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: