В Украине стартовала регистрация на пробное ЗНО — какие сроки и цены

Образование | 12:36, 5.01.2022
 Поделиться

Поделиться в

Відсьогодні в Україні розпочалася реєстрація на пробне Зовнішнє незалежне оцінювання.

З 5 по 22 січня в Україні триватиме реєстрація на пробне ЗНО — про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Відповідно, учні Донеччини та Луганщини реєструються на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Вартість тестування — 285 гривень за один предмет для учасників із Донецької та Луганської областей.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня з’явиться інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

Пробне ЗНО відбудеться:

  • 19 березня – з української мови, української мови і літератури;
  • 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного предмета.

Щоб отримати результати пробного ЗНО, потрібно занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 19-21 березня – з української мови, української мови і літератури;
  • 26-28 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту),  біології,  географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати тестування з української мови, української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.

МОН звертає увагу, що реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Його результати не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: