В Україні збільшать ставки податків для бізнесу, який фінансує росію

Общество | 14:47, 5.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Верховна Рада проголосувала  за законопроєкт №7232, який в 1,5 рази збільшує ставки прямих податків для компаній, що не виходять із ринку рф. Законопроєкт ухвалили в першому читанні.

Верховна Рада прийняла за основу проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування суб‘єктів господарювання, пов’язаних економічними зв’язками з державою-агресором, №7232.

Законопроєкт пропонує застосовувати коефіцієнт підвищення — 150% до податку на прибуток підприємств, екологічного податку, ренти та податку на майно, що сплачуватимуть суб’єктів господарювання, пов’язані економічними зв’язками з державою-агресором та отримують дохід походженням з території РФ.

Простіше кажучи, міжнародні компанії, які працюють в Україні і все ще підтримують економічні зв’язки з росією, платитимуть прямі податки в півтора рази вищі, ніж всі інші бізнеси.

Законопроєкт передбачає, що такі компанії мають повідомити про те, що продовжують співпрацю з росією, щоб перейти на збільшене податкове навантаження.

Водночас компанії можуть отримати звільнення віз збільшеного податку, якщо вони припинили чи припиняють економічні зв’язки з країною-агресором.

Також передбачається, що на сайті Державної податкової служби буде опублікований перелік платників податків, які пов’язані економічними зв’язками з державою-агресором.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: