Вчителі з Краматорська перемогли у міжнародному конкурсі

Краматорськ | 10:59, 19.04.2023
 Поделиться

Поделиться в

imgonline com ua 2to1 8tRJsZGSElT
 
З 20 січня по 05 квітня 2023 року проходив ІІІ Міжнародний конкурс для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу» в якому взяли участь учителі нашого міста — Краматорську українську гімназію представила Мельник Ірина, а Краматорську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 – Рак Інна.
 
Про це повідомили в Краматорській міській раді. 
 
Ірина Романівна посіла І місце в номінації «Авторський розвивальний навчальний урок на українознавчій основі для повної загальної середньої освіти (10-11 класи)»
Тема уроку: «Іван Франко як постать-символ національного відродження українців».
 
Інна Сергіївна посіла І місце в номінації «Авторський навчальний урок з курсу за вибором «Українознавство» для вчителів базової загальної середньої школи (5–9 класи)».
 
Тема уроку: «Розширення тлумачення українського життєвого простору. Українська хата як власний український образ світу. Типи українського домобудування. Назви будівельних речей, які складають українську хату. Наповнення українського життєвого простору (речі повсякденного та святкового вживання, хатнє начиння). Хата та земля як образи та символи в українському фольклорі та літературі».
 
Інна Сергіївна у цьому конкурсі бере участь не вперше, минулого року вона теж посіла І місце.
«Вітаємо талановитих педагогів! Бажаємо подальшого професійного зростання, безліч перемог, сил і наснаги на розбудову освіти нашого міста», — вітає переможницю Управління освіти Краматорської міської ради.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: