Вчителі Жанна Костіна і Лариса Денисенко чекають майбутніх першокласників у ЗОШ №3

Краматорськ | 11:35, 2.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

images.jpg6789
«Східний проєкт» буде знайомити батьків з вчителями початкових класів, які набирають діток у перші класи. Сьогодні презентує свій заклад і розповідає про педагогів ЗОШ №3 Краматорська.

«Краматорська загальноосвітня школа №3 з радістю оголошує про початок прийому заяв до 1-го класу на новий навчальний рік.

ЗОШ №3 надає високу якість освіти, будуючи навчальний процес на індивідуальному підході до кожної дитини. Ми прагнемо забезпечити дітям найкращі умови для розвитку та навчання, адже віримо, що кожна людина має право на індивідуальність та належний розвиток. У нас працюють талановиті та кваліфіковані вчителі, які допомагають кожному учневі розкрити свій потенціал та досягти успіху.

Навіть в ці нелегкі часи для нашої країни, ми вважаємо, що діти повинні отримувати якісну освіту не зважаючи на форми навчання (online або offline), місцезнаходження дитини, а також ваші технічні можливості.

Вчителі нашої школи – це творчий, згуртований колектив, завдання якого зробити життя дітей радісним і щасливим, створити умови розвитку кожного учня. Саме такими є вчителі майбутніх перших класів. Знайомтеся, шановні батьки!

01 11111
Костіна Жанна Станіславівна – досвідчений сучасний педагог, яка підтримує, направляє, допомагає в досягненні успіху. Це доброзичливий, відкритий у ставленні до вихованців і батьків учитель. Випромінює щирість і доброту, має внутрішнє психологічне налаштування на прогрес. Працює за освітньою програмою «Нова українська школа».

01 11111.jpg2
Денисенко Лариса Олександрівна – досвідчений творчий сучасний педагог. Відкритий до спілкування вихователь. Має розвинуте позитивне ставлення до життя. Завжди усміхається та випромінює щирість і доброту. Уміє налагодити співробітництво з учнями та батьками. Працює за програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України». Неодноразовий переможець фахових конкурсів.

Якщо ви хочете забезпечити своїй дитині найкращі умови для навчання та розвитку, долучайтеся до нашої шкільної родини! Наша школа– це:
⦁ емоційний комфорт;
⦁ індивідуальний підхід;
⦁ психологічний супровід;
⦁ якісне навчання.

У вас є можливість дистанційно подати заяву на вступ до нашого закладу. Для цього потрібно зробити кілька кроків:
⦁ Заповнити форму попереднього запису до 1-го класу https://forms.gle/rkXcPa2S2WbRHFKf6
⦁ Написати нам листа на електронну пошту ⦁ school3_krm@ukr.net
⦁ Додати до листа:
⦁ заяву на ім’я директора школи (зразок на сайті школи) 03krm.klasna.com
⦁ скан копія свідоцтва про народження дитини то код ІНН

Ми запрошуємо вас та вашу дитину до нашої школи, де вони зможуть навчатися та розвиватися, відчуваючи підтримку та повагу до своїх зусиль.

Приєднуйтеся до нашої спільноти, де кожна дитина може знайти свій шлях до успіху та здійснення своїх мрій!».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: