Відбулась творча зустріч професійної спільноти вчителів географії Краматорська

Краматорськ | 11:43, 4.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

313922514 1458766984601984 283884631056334512 n 
Відбулась творча зустріч професійної спільноти вчителів географії Краматорська. Навіть на дистанційному навчанні уроки можна робити цікавими.
 
Про подію розповіла на сторінці КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Краматорська» у Фейсбуці А. І. Шелуханова, керівник спільноти вчителів географії Краматорська.
 
«Відбулась пліднатворча зустріч професійної спільноти вчителів географії нашого міста.
Є складнощі як у навчанні дітей під час дистанції, так і у викладанні предмету вчителями.
 
Можна знайомитися, вивчати та застосовувати наробки своїх колег, але діти можуть також допомагати вчителям опановувати нові знання. Так під час вивчення міст Великої Британії, учитель Ліцею №35 імені В. Шеймана, Бикодер С.В. зі своїми учнями здійснила прогулянку вулицями Лондона, користуючись маршрутом інтерактивної карти, яку створив учень 10 класу Хорешко Єгор.
 
Також своїми методами та наробками щодо роботи з обдарованою молоддю поділилась учитель ЗЗСО 12 імені С. Чубенка Захарова О. М., гаслом роботи якої є»… скеруйте енергію і творчість здібних і обдарованих дітей у потрібне русло, щоб їхня праця приносила користь».
 
Під час дистанційного навчання вчителя виникають проблеми перевірки знань учнів щодо роботи з контурними картами та картами атласу. Вчитель ЗОШ 10 Діденко С.М. познайомила, як можна використовувати інтерактивний плакат та карти не тільки для перевірки знань учнів, а також вивчати новий матеріал та викликати зацікавленість у навчанні.
 
Дякую всім за активну роботу. Бажаю мира та творчого підхода до викладання географії».
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: