Відкриття закладів фізичної культури і спорту на Донеччині можливе не раніше 2 червня

Спорт | 17:43, 30.05.2020
 Поделиться

Поделиться в

На Донеччині відновлення роботи спортивних та фізкультурних закладів відбудеться не раніше 2 червня поточного року.

Про це на своєму офіційному сайті повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

В управлінні нагадують, що Постановою Кабінету міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», дію карантину продовжено до 22 червня 2020 року. При цьому пом’якшення обмежувальних заходів має відбуватися за принципом адаптивності – тобто у кожній області України окремо, на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності ознак для послаблення протиепідемічних заходів.

Донецька область наразі не відповідає одному з трьох показників, визначених Міністерством охорони здоров’я – це кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції, яка має бути не менше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів, повідомляється на сайті управління.

Враховуючи вищезазначене, Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації закликає до 1 червня включно утриматися від відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту (ДЮСШ, ШВСМ, училища, інші), спортивних клубів, спортивних залів, фітнес-центрів.

 «Про подальшу організацію діяльності в спортивній сфері Донеччини ми повідомимо додатково, спираючись на рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і надання відповідних роз’яснень», — додали в управлінні.

На сьогоднішній день в умовах карантину, за дотримання санітарних та протиепідемічних норм, усі верстви населення та вікові групі можуть займатися спортом у парках, скверах, зонах відпочинку, лісопаркових та прибережних зонах. Також дозволено відвідування спортивних майданчиків на вулиці.

Наразі можливими є навчально-тренувальні збори (це спортивний захід, проведення якого оформлено офіційним наказом) для членів національних збірних команд України з видів спорту (по Донецькій області – це 349 спортсменів з олімпійських видів спорту, 397 спортсменів з неолімпійських видів спорту, 77 спортсменів з видів спорту осіб з інвалідністю; тренери, яких закріплено за цими спортсменами в списках національних збірних команд України з видів спорту; також можуть залучатися особи, що забезпечують організаційний супровід збору).

Навчально-тренувальний процес можуть здійснювати спортсмени командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів – це тільки ті особи, які є гравцями командних ігрових видів спорту, заснованими професійними спортивними клубами, що передбачено їх власними Статутами і діяльність яких є основним джерелом доходу.

В управлінні зауважують, що робота спортивних об’єктів дозволена тільки для відвідування учасниками вищезазначених навчально-тренувальних зборів за умови перебування в приміщенні не більше однієї особи на 10 кв. метрів площі.

https://www.6262.com.ua/news/2776548/vidkritta-zakladiv-fizicnoi-kulturi-i-sportu-na-doneccini-mozlive-ne-ranise-2-cervna

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: