Вийшов четвертий номер електронного журналу “КРАМ.ОСВІТА”

Краматорськ | 12:47, 21.04.2023
 Поделиться

Поделиться в

2311.jpg0
З’явився у відкритому доступі четвертий номер електронного інформаційно-методичного вісника “КРАМ.ОСВІТА”, інформує Центр професійного розвитку педпрацівників міста.
 
«У віснику можна дізнатися про нові підходи щодо атестації — 2024 та отримаєте корисні посилання для занурення в цю тему.

Традиційно, продовжується рубрика “Емоційний фідбек”, де своїм безцінним досвідом участі в обласному інтернет-конкурсі “Створи шедевр” ділиться вчителька ЗОШ №26 Марина Рябова. Також на шпальтах вісника про свої професійні напрацювання розповідають педагоги нашого міста: наводять приклади ефективних цікавих уроків, діляться ідеями використання інноваційних технологій, діджитал — інструментарію та сучасних освітніх ресурсів, розповідають про найважливіші напрями виховної роботи.
 
У своїй статті консультант Центру професійного розвитку Тетяна Бичек розкриває важливість і потужність роботи професійних спільнот нашого міста, показує участь цих об’єднань у всіх викликах і потребах сьогодення. В журналі відкрито нову рубрику “Оцінюємо навчальні досягнення учнів”, де будемо обговорювати важливі питання та ділитися практичними ідеями.
 
Ознайомитись з матеріалами журналу можна на нашому сайті за посиланням: https://cprppkonsult.wixsite.com/kramkucprpp
Редакція дякує всім, хто долучився до видання попередніх номерів та запрошує авторів до подальшої співпраці!».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: