Випускникам Краматорського вищого професійного металургійного училища розповіли, як започаткувати свій бізнес

Краматорськ | 13:22, 6.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

328535348 1166218174255965 3401915196006728444 nВипускники Краматорського вищого професійного металургійного училища взяли участь в онлайн-заході «Тренди в підприємництві», організованому #Краматорським_міським_центром_зайнятості.

Такі заходи спрямовані на підтримку ідей підприємництва та формуванні у молоді знань, необхідних для започаткування власної справи.

Зустріч пройшла у форматі тренінгового заняття. Підлітки дізнались, що таке бізнес, підприємництво та менеджмент. За допомогою психологічних ігор і практичних вправ вони ознайомились з правилами вибору та джерелами пошуку ідей для бізнесу. Вчилися шукати унікальні ідеї, презентувати власний проєкт, мислити творчо.
Розглянули власну майбутню кар’єру через розвиток власного бізнесу. Студенти визначали потенційні схильності до підприємницької діяльності. Дізналися про свій підприємницький потенціал за допомогою тестування.
«Тренди в підприємництві мінливі», – наголосила фахівчиня, але якщо уважно вивчити власні можливості, то кожен зможе реалізувати вдало власний потенціал.
 
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: