Внаслідок війни 11 сільгосппідприємств на Донеччині отримали збитки майже на пів мільярда гривень

Война в Украине! | 10:46, 13.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Одинадцять сільгосппідприємств Донецької області внаслідок обстрілів російськими військами зазнали збитків на загальну суму близько 410 мільйонів гривень

Про це начальник управління земельних відносин, водних ресурсів, економіки та інвестицій Олена Рибаковапід час онлайнового брифінгу 11 травня.

«На контрольованій території збитки зазнали 11 сільгосппідприємств на загальну суму близько 410 мільйонів гривень. Крім руйнування ферм, руйнування господарських дворів також загинуло дуже багато  тварин: десь 900 корів, понад тисячу свиней, 503 тисячі голів птиці, 3000 кролів», —  сказала вона.

Багато ферм, де утримувалися корови, прийняли рішення про перевезення до більш безпечних регіонів. «У нас така ситуація на волноваському напрямку», — зазначила Олена Рибакова.

Також є випадки, коли бджолярі перевозять свої пасіки до інших регіонів.

Усього до повномасштабного вторгнення росії на територію України на території Донецької області налічувалося 146 підприємств, які здійснювали господарську діяльність в галузі харчової та переробної промисловості. З цих підприємств на даний час:

  • 62 підприємства знаходяться на території, яка тимчасово не підконтрольна українській владі, тимчасово окупована, або на якій ведуться активні бойові дії;
  • 84 підприємства знаходяться на території Донецької області, яка підконтрольна українській владі.

Олена Рибакова зазначила, що частина цих підприємств, які розташовані на території Бахмутського району та Лиманської територіальної громади, частково були вимушені призупинити свою виробничу діяльність у зв’язку із проведенням активних бойових дій.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: