Внутрішнім переселенцям хочуть полегшити умови погашення кредитів

Краматорськ | 12:00, 23.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

kredytna kartka
Умови погашення кредитів для частини українців хочуть спростити. Йдеться про внутрішньо переміщених осіб та людей, які проживають чи виїхали з тимчасово окупованих регіонів чи тих, де ведуться активні бойові дії. Як повідомили в Мінреінтеграції, відповідні законопроєкти підтримав Кабмін і тепер їх направлять на розгляд Верховної Ради.

Законопроєктами передбачене запровадження на час дії воєнного стану обов’язкової реструктуризації за договорами про споживчий кредит вказаним категоріях громадян, якщо:

– єдиним джерелом доходу особи, який виплачує кредит, а також членів її сім’ї є державна та соціальна матеріальна допомога та/або пенсійне забезпечення;
– споживач або член його сім’ї є особою з інвалідністю внаслідок війни й сукупний розмір доходу сім’ї не перевищує розміру двох мінімальних зарплат.

Отримані внаслідок такої реструктуризації доходи не оподатковуються.

Окрім реструктуризації кредитної заборгованості планується заборонити кредитору та колекторським компаніям здійснювати заходи з врегулювання простроченої заборгованості протягом дії воєнного стану та 30 днів після його припинення чи скасування.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: