Вокалісти «Melody» здобули перемоги у конкурсі “Талановита Країна”

Краматорськ | 08:13, 2.05.2023
 Поделиться

Поделиться в

M konk 41
22 квітня у Києві відбувся Національний конкурс вокального мистецтва “Талановита Країна”. Захід проходив в офлайн та онлайн форматах. Кращі вокалісти країни представили свої твори професійному журі. 

У складі журі були такі відомі діячі мистецтва:

Галина Голубєва – викладачка-методист вищої категорії Київської муніципальної академії естрадно-циркового мистецтва; викладач вокалу на телепроєктах: «Україна має талант», «Х-фактор», «Суперзірка», «Співають всі».

Світлана Гмиріна — старша викладачка кафедри академічного та естрадного співу Київського університету ім. Б. Грінченка, тренерка з вокалу телевізійного проєкту Х-фактор;

Володимир Трач — співак, музикант, актор, Заслужений артист України, тренер Вокальної академії О. Пономарьова.

Серед талановитих учасників були вокалісти Зразкового вокального ансамблю «Melody» ЦКД ім. Л. Бикова та  солісти Мистецької школи № 2 (викладач Главчева Ганна).

За результатами конкурсу високі нагороди отримали:

Софія Сущенко (естрадний вокал) — 1 премія та грошова винагорода;

M konk 3
Олександра Меньшикова та Катерина Ошурко (народний вокал) — 2 премія;

M konk 2
Ілона Погосова (естрадний вокал) — 3 премія.

M konk 1Також на конкурсі вдало дебютували представниці тріо «Melody» у складі (Катерини Матюшенко, Тетяни Кучеєвої та Ілони Погосової). Це був перший конкурс для учасниць, на якому вони здобули 2 премію.

Кожен конкурсант мав можливість відвідати онлайн-брифінги членів журі, на яких всі бажаючи отримали корисні рекомендації, цікаві поради, зауваження та пропозиції з приводу покращення свого виконання, вокальної техніки та сценічної майстерності.

Організатори конкурсу як завжди підготували для учасників багато цікавинок у вигляді ексклюзивних статуеток, грошових винагород, подарунків від спонсорів та спеціальних призів. А головне, позитивне враження та безцінний досвід для подальшого розвитку творчої особистості.

Інформація надана керівником Зразкового вокального ансамблю «Melody» Ганною Главчевою.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: