Волонтерам Донеччини вручили почесні грамоти

Краматорськ | 16:34, 6.10.2022
 Поделиться

Поделиться в

310932951 480543440780954 5363553404006110113 n 
Юлія Костюніна вручила грамоти волонтерам, повідомляє ДонОДА у Фейсбуці.
 
«Заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна відвідала з робочою поїздкою Краматорськ та Слов’янськ. Під час неї вона вручила почесні грамоти Міністерства молоді та спорту України та Донецької облдержадміністрації волонтерам, які з початку війни допомагали проводити евакуацію мирного населення області та продовжують працювати в гуманітарних штабах, повідомляє Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.
Почесні грамоти отримали 20 осіб — працівники виконавчого комітету Краматорської міської ради, волонтери гуманітарної асоціації «Все буде добре», робітники залізничного вокзалу м. Слов’янськ.
Як зазначила Юлія Костюніна, роботу спеціалістів органів місцевого самоврядування, працівників залізничної інфраструктури та волонтерів важко переоцінити, адже всі вони з перших днів війни активно допомагають мешканцям регіону у вирішенні проблемних питань, які, враховуючи ситуацію, виникають майже кожен день. Вони допомагали при евакуації на залізничних вокзалах, отримують, розвантажують та розподіляють тони гуманітарного вантажу. Але найважливішим критерієм та оцінкою їх роботи є щира вдячність, тих людей, яким вони допомогли та продовжують допомагати.
З початком повномасштабного вторгнення українська нація згуртувалась як ніколи, кожен українець на своєму місці робить усе для захисту та стабільності своєї Батьківщини і ми не зупинимось до нашої Перемоги!».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: