«Восьме чудо світу – жінка», або як у Рай-Олександрівці святкували 8 Березня + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання

7 березня в Рай-Олександрівському сільському будинку культури відбулося свято присвячене весні «Восьме чудо світу – жінка».
На сцені в дружній обстановці змагались дві команди КВК: команда молоді «Фіаско» та команда «Ікс-ельки». Вони представили свій погляд на жінку, як на восьме чудо світу. Суворе журі ретельно оцінювало кожен конкурс. Хоча були і переможці, і переможені гра пройшла в теплій і дружній атмосфері.
Команди-учасниці отримали солодкі призи.
Зі святом жінок вітали також художній колектив будинку культури «Краплинки» та вокалісти.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: