Вже рік поблизу Слов’янська працює кінологічний підрозділ поліції

Общество | 09:05, 24.12.2020
 Поделиться

Поделиться в

За цей час кінологічні групи здійснили близько пів тисячі виїздів на місця злочинів та блокпости. Службові собаки залучалися до розшуку зниклих людей, обстеження підозрілих предметів і при повідомленнях про  мінування різних об’єктів.

Наприкінці листопада минулого року поблизу Слов’янська запрацював «північний» осередок кінологічного центру поліції Донеччини.

Сучасний підрозділ діє на території обслуговування поліції Слов’янська, Краматорська, Покровська та є навчально-тренувальною базою для кінологів та їхніх чотирилапих помічників.

Після капітального ремонту тут запрацювали спецкухня, склад для зберігання сухих кормів, кабінети для персоналу, навчальний клас та кімната відпочинку співробітників.

Щодня у Слов’янському кінологічному підрозділі несуть службу чотири поліцейські зі службовими собаками, всього центр може вмістити удесятеро більше особового складу.

Упродовж року кінологи здійснили 446 виїздів  у складі слідчо-оперативних груп, що безпосередньо допомогло у розкритті 12 правопорушень. Близько сотні разів вони залучались до превентивних оглядів та проведення масових заходів, перевірки повідомлень про загрози вибуху, вилучення боєприпасів та наркотичних речовин.

Десять чотирилапих «правоохоронців», що зараз працюють у центрі, мають різні вміння: пошук людини за її запаховим слідом, розшук трупів та їх залишків, виявлення зброї та вибухівки. Змалку кожен з них отримує свою «професію»  — відповідно до особливостей породи та індивідуальних генетичних властивостей.

До речі, у центрі вже підростає гідна зміна: 11-місячна німецька вівчарка Ада активно розвивається і отримує всі необхідні навички для того, щоб вже за кілька місяців стати справжнім поліцейським собакою — фахівцем із розшуку зброї та вибухівки.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: