Як харчуватися, щоб зменшити ризик появи цукрового діабету?

Краматорськ | 11:49, 15.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

315550775 4419863931471634 5769473720151862119 n 
Як харчуватися, щоб зменшити ризик появи цукрового діабету, проінформував Центр громадського здоров’я.
 
Запобігти розвитку цукрового діабету 1 типу неможливо, адже причини його появи досі не вивчені до кінця. Профілактика ж цукрового діабету 2 типу полягає у простих заходах із підтримання здорового способу життя (http://bit.ly/3GcwZwV). Важливу роль у цьому відіграє харчування.
 
Як змінити харчування, щоби знизити ризик розвитку ЦД?
 
Щоби зменшити ризик появи цукрового діабету, варто мінімізувати споживання або взагалі відмовитися від доданого цукру та попередньо оброблених харчових продуктів, включно з обробленими зерновими продуктами (борошно, білий рис). Краще – замініть їх цільнозерновими.
Намагайтеся збільшити споживання клітковини – овочів та фруктів. Фрукти та овочі, які не містять крохмалю, повинні становити щонайменше половину щоденного раціону.
Бобові культури (сочевиця, боби, нут, горох) також містять багато клітковини та корисного для здоров’я рослинного білка. Люди, які їдять багато продуктів з високим вмістом клітковини, як правило, споживають менше калорій, не набирають надмірної ваги, а отже мають менший ризик розвитку цукрового діабету 2 типу.
Змінити харчові звички вам може допомогти сімейний лікар. Він може проаналізувати ваші звички, допомогти порадами та підтримувати в ризикованих ситуаціях

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: