Як навчатимуться першокласники в Миколаївській громаді + Фото

Образование | 15:00, 2.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

Цьогоріч кожен навчальний заклад вирішував самостійно, коли проводити урочисту лінійку – 1 чи 3 вересня. У Миколаївській громаді Перший дзвоник пролунає в понеділок, 3 вересня.

З цього року першокласники Миколаївки та громади навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти.

Уміння, якими володітиме дитина в Новій українській школі: розв’язую проблеми, критично мислю, творчо мислю, співпрацюю, ефективно спілкуюся, досліджую, читаю вдумливо, розвиваю емоційний інтелект.

В усіх перших класах громади зроблені ремонти, закуплені нові меблі, парти та обладнення яке необхідне для навчання першокласників.

Відповідно до реформи в закладах передбачено зонування простору: навчально-пізнавальної діяльності, змінні тематичні осередки, ігри, художньо-творчої діяльності, куточок живої природи для проведення дослідів, дитяча класна бібліотечка; осередок вчителя. Окрім того, першачки, які підуть у школу цього року, безкоштовно отримають набори LEGO.

Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: