Як російські ЗМІ забрехались про гуманітарну катастрофу в Краматорську та Слов’янську

Общество | 11:16, 13.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Пропаганда росії кожен день підливає масла у вогонь ворожби і ненависті. Брехня, фейки та маніпуляції — це вже звичайна річ не тільки для анонімних телеграм каналів, блогерських помийок, але й для всеросійських ЗМІ. І з кожним днем абсурдність їх матеріалів тільки зростає, а крові на їх руках стає більше.

Нещодавно на російських сайтах з’явилась інформація про наші міста Краматорськ та Слов’янськ. У багатьох виданнях, зокрема ТАСС та Риа Новости, розмістили аналогічний темник про “злочини проти людяності і тероризм”, які відбуваються у цих містах.

Читайте також: У Слов’янську залишається близько 30 тисяч людей — Вадим Лях розповів про життя міста

Зокрема, пропагандистські ЗМІ повідомили, ніби українські військові створили єдиний укріпрайон у Краматорську та Слов’янську, у будинках людей облаштували вогневі точки, а місцевих жителів утримують у підвалах і перешкоджають евакуації. Буцімто 90 тисяч людей “заблоковані націоналістами у житлових кварталах і на території великих підприємств промисловості”. Через цю “кричущу” ситуацію у їх Міноборони звертаються до міжнародних та гуманітарних організацій з метою посприяти в евакуації городян.

І якщо російська аудиторія може і ахнула від прочитаного, то у жителів Слов’янська та Краматорська, які продовжують залишатись з власних (!) причин у містах, виникли справедливі запитання. В якій паралельні реальності живуть ті, хто пише цю маячню?

На фоні щоденної безкоштовної евакуації і закликів міської та центральної влади виїжджати з Краматорська та Слов’янська, ці безпринципні “журналісти” пишуть про блокування людей у підвалах і гуманітарну трагедію?

Навіть зараз, коли ці міста обстрілюються російськими військами, тут працюють банкомати, магазини, комунальний транспорт, люди вільно пересуваються містами, постійно отримують необхідну інформацію від місцевої влади. Так, зараз у Краматорську та Слов’янську не найкраща безпекова ситуація і залишатись там — це вибір кожного, але цю небезпеку створили ні хто інший, як самі ж “братські” війська.

У пропагандистів ще вистачає розуму порівнювати ситуацію у Краматорську та Слов’янську з Маріуполем, який російські війська вщент розвалили на фоні аналогічних заяв.

Це один з яскравих прикладів, як росія сама вигадує приводи для нападу на сусідні країни. Будемо сподіватись, що не доведеться звертатись до гуманітарних та міжнародних організацій, якщо росія намагатиметься надати Краматорську та Слов’янську “братську” допомогу.

Віримо у ЗСУ та у нашу перемогу!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: