Як українці шукають роботу в інтернеті

Общество | 10:31, 21.10.2020
 Поделиться

Поделиться в

Соціологічні дослідження, проведені на початку літа, показали, що більшість респондентів (майже 89%) намагається працевлаштуватися через спеціалізовані онлайн-сервіси

Соціологічні дослідження, проведені на початку літа, показали, що більшість респондентів (майже 89%) намагається працевлаштуватися через спеціалізовані онлайн-сервіси, а от на традиційні, не цифрові, оголошення готові відгукнутися менш як 5% опитаних.

Де шукати актуальні вакансії 

Серед чисельних груп у соціальних мережах, безкінечних чатів у месенджерах та профільних веб-ресурсів і роботодавці, і пошукачі надають перевагу останнім. Наприклад, сайт для пошуку роботи jobs.ua щодня поповнюється десятками цікавих оголошень про актуальні вакансії та свіжими резюме.

Такий вибір користувачів мережі цілком можна пояснити тим, що у перших двох випадках легко натрапити на шахраїв. Якщо ви фрілансер, стережіться. Охочих вислати тестове завдання, а потім не оплатити його, безліч. Любителів просити гроші за доступ до «унікальної» бази роботодавців чи проектів ще більше. На противагу цьому фахівці всеукраїнського порталу «Робота Плюс Успіх» ретельно перевіряють кожну вакансію, щоб вберегти від сумнівних пропозицій та неприємного досвіду всіх відвідувачів сайту.

Чому варто довіряти Jobs.ua

Коротко наведемо лише основні причини:

  • Компанія професійно займається працевлаштуванням понад 20 років (з 1996-го) та може похвалитися  понад 15 мільйонами успішно працевлаштованих фахівців;
  • на сайті розміщені тільки актуальні вакансії від кращих роботодавців країни;
  • виділена окрема рубрика з «гарячими пропозиціями»;
  • оголошення публікуються лише після перевірки на імовірність шахрайства;
  • є зручний розділ з новинами та практичними порадами.

Загалом сервіс має зрозумілий інтерфейс, розібратися і знайти пропозицію чи опублікувати оголошення нескладно, а головне для пошукача – доступ до величезної бази вакансій надається безкоштовно.

Як користуватися сайтом

Розробники потурбувалися, щоб це було швидко і зручно. Пропозиції можна відфільтрувати за рейтингом чи назвою компанії, містом бажаного працевлаштування тощо. Розширений пошук надає змогу додатково вказати такі параметри, як освіта, досвід, графік роботи, а не лише рівень бажаної заробітної плати.

Для швидкого та ефективного працевлаштування спеціалісти з рекрутингу радять не просто шукати пропозиції, а й не соромитися заявити про себе. Якщо ви маєте досвід роботи зі ЗМІ, не зволікайте, розмістіть у відповідному розділі сайту резюме журналіста. За потребою перегляньте практичні поради або приклади. Не зашкодить також підписка на розсилку. Вакансії, що відповідають вашим вимогам, оперативно надходитимуть на електронну пошту.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: