Як врятувати продукти, коли довго немає світла і як перевірити їх свіжість?

Краматорськ | 11:21, 30.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

holodilnik
Як врятувати продукти, коли довго немає світла і як перевірити їх свіжість? Пояснення надав Центр громадського здоров’я.

Дощенту набивати холодильники до свят цього року небезпечно. Коли світло відключають надовго, продукти починають псуватися уже за 4 години, але що більше продуктів у вашій морозильній камері, то довше вона триматиме холод, це може бути і до 2-х діб. Перевірити просто – якщо на продуктах сніг, або шматки льоду – вони свіжі.

Поспішати виносити продукти на балкон теж не потрібно. Тільки у разі, якщо ви впевнені що у вас на балконі температура нижче +4°C 24 години на добу, ви можете їх там зберігати. 

Також ви можете запастися холодовими елементами, які зберігатимуть холод у разі відключення світла. Якщо акумуляторів холоду у вас немає, ними можуть слугувати звичайні пляшки з водою. Покладіть їх у морозильну камеру заздалегідь і коли світло відключать, обкладіть пляшками з льодом ваші продукти. Це не дасть їм розморозитись приблизно 4-5 годин.

Ліки, які потребують зберігання за низьких температур, у холодильник ліпше не ставити, зберігайте їх на підвіконні або на балконі, якщо там не вище +4°C. В іншому разі, придбайте для них сумку-холодильник

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: