Юні журналісти з Краматорську перемогли на турнірі у Сумах

Общество | 09:57, 15.04.2019
 Поделиться

Поделиться в

З 8 по 12 квітня Суми брали турнір на базі Сумської гімназії №1. У турнірі взяли участь 23 команди з 9 регіонів України: Волинської, Донецької, Житомирської, Хмельницької, Луганської, Полтавської, Львівської, Сумської областей та міст Суми, Мелітополь та Харків.

Чотири команди представляли Донецьку область – «Парадокс» (Краматорськ) і «Синхрон» Маріупольської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 41, «Четверта влада» Маріупольського міського технологічного ліцею та «Дзеркало» (Лиман). Одна команда з Луганщини – «МедіаСтарз».

Перемогу здобула команда «Парадокс». З нею за перше місце змагалися у фіналі «Лідер», «152 ЛЕГІОН», «Четверта влада» (Волинь) – у них друге місце на турнірі. Також призерами стали команди, яким вручені дипломи за зайняте III місце, – «Nota Bene», «Lingua», «Меркурій», «Scribes», «Дзеркало», «Репортер» (Миргород), «Синхрон», «Медіа Stars».

У творчому конкурсі перемогли Тамара Козинець ( «Гранослова»), II місце – Дарина Григоренко ( «Парадокс»), III місце – Марія Рашевская («ЮЖResh»).

http://sumypost.com/sumynews/osvita/u-sumah-zmagalysya-yuni-zhurnalisty/?fbclid=IwAR3bwUyR3tcpjEqIpfd5UNyaqM02Hr-t

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: