Юний талант з Краматорська підкорює Америку!

Краматорськ | 10:26, 17.03.2023
 Поделиться

Поделиться в

335764235 100283666354804 2073339552947573777 n
Нікіта Щекотіхін був учасником відомого
Театрального колективу»МаСкИ» Школи мистецтв №1 Краматорська. З початком війни його родина евакуювалася до США. Там Нікіта продовжив навчання у школі та заняття творчою діяльністю. Нещодавно 14-річний актор зіграв у мюзиклі «CHICAGO». Про це “Східному проєкту” розповіла керівник Театрального колективу»МаСкИ» Наталія Штепа.

Я і вся творча родина колективу «МаСкИ» пишається Нікітою. Він дуже талановитий хлопець. І цілеспрямований. Він відмінно навчався і у звичайній школі. Це гідна людина. Тобто він намагається бути гідним у всьому.

Я так завжди говорила своїм вихованцям, що ви не маєте бути кращими за когось, але маєте бути гідними людьми. У всьому. Це важливо — бути гідним.

Нікіта прийшов до нас ще маленьким. Я добре пам’ятаю цю зустріч. Вони з мамою приходили на наші вистави. І одного разу зайшли за куліси. Ми розговорилися. І він став ходить на наші творчі заняття, став учасником нашого колективу. Творче зростання йшло швидко. Вже черех деякий час він грав головні ролі.

Виступ Нікіти в мюзиклі порадував. Я побачила, що він виріс, як актор, виріс внутрішньо, він прожив цю роль, виконав її гідно.

Нікіта пройшов декілька кастингів. Тобто кастинги відбувалися у декілька етапів. Але він пройшов це все. Хоча було багато бажаючих на одне місце. І його взяли у трупу. І він виступає.

Він підкорив американців своїм талантом, майстерністю, знанням англійської мови.

Мені дуже й дуже приємно, що на кастингу мій учень виконав пісню “Негода”. Це наша пісня, нашого колективу. І головне, що це українська пісня. На кастингу в Америці прозвучала українська пісня. Це зігріває душу.  

Я, як керівник творчого колективу, завжди прагнула, щоб діти займалися не тільки акторскою майстерністю, а й вокалом, танцями. І от бачу, що недаремно.

Взагалі наш творчий колектив — це творча сім’я. Бо ми завжди були разом, і в будні, і в свята і на канукулах… Ми і зараз разом, навіть з тими, хто далеко, хто вже закінчив наш мистецький заклад.
Нікіта, на жаль, немає зараз змоги відвідувати заняття, бо велика різниця у часі. Але ми все одно спілкуємося. Я дуже поважаю його родину. Люблю свого вихованця. Я бажаю йому успіхів у США, щоб він досягнув своєї мети, щоб в нього все склалося якнайкраще
”.

335588579 729946142015227 4719675806647848278 n

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: