З початку року слов’янські поліцейські здійснили більше тисячі виїздів на родинні конфлікти

Общество | 17:38, 14.10.2021
 Поделиться

Поделиться в

Насильство в родині часто скоюється проти жінок, проте тиранія відбувається і проти дітей і чоловіків. За вчинення насильства в сім’ї до адміністративної відповідальності притягнуто 987 людей, а до кримінальної – 84.

Найчастіше на факти сімейного насильства реагують дільничні офіцери поліції, інспектори ювенальної превенції (якщо насильство вчиняться відносно неповнолітніх), а також наряди, які безпосередньо виїжджають на термінові виклики.

Більша частина зареєстрованих заяв від жертв домашньої тиранії стосується саме фізичного побиття. І як правило, сімейні скандали відбуваються внаслідок надмірного вживання алкоголю.

Так, непрацююча 39-річна жінка систематично влаштовувала сварки з літньою матір’ю, вела антисоціальне життя в їх загальній квартирі. Після складання ряду адміністративних матеріалів відносно порушниці поліцією було відкрито кримінальне провадження за ст. 126-1. «Домашнє насильство» Кримінального кодексу України. Зокрема, її санкції передбачають арешт на строк до 6 місяців, до 5 років обмеження волі або позбавлення волі на строк до 2 років.

У середньому на місяць за домашнє насильство правоохоронці складають близько 100 протоколів (третину з них — повторно).

Вдома принижують, б’ють, погрожують, залякують, примушують до певних дій? Все це прояви домашнього насильства. Закликаємо жертв не замовчувати свою проблему, а звертатись по допомогу на лінію «102». За кожним фактом поліцією буде проведено необхідну перевірку та вжито всіх необхідних заходів.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: