З понеділка Миколаївка у «червоній зоні». Звернення міського голови

Важно! | 08:51, 17.10.2020
 Поделиться

Поделиться в

Шановні мешканці громади!

У зв’язку із зростанням кількості хворих на коронавірус в Україні Кабінет Міністрів продовжив карантин до 31 грудня 2020 року.

З 00:00 години 19 жовтня 2020 р. в Слов’янському районі встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Я вкотре звертаюсь до всіх мешканців громади з проханням максимально дотримуватись карантинних обмежень, бо це справді те, що може врятувати людське життя. Найперше, перебувати у приміщеннях, транспорті — у масках чи респіраторах, якомога частіше мити або дезінфікувати руки, дотримуватися соціальної дистанції, уникати скупчень людей, тому що людина може бути носієм вірусу, але при цьому, не мати жодних симптомів захворювання. Адже ризик можливого інфікування для всіх є однаковий.

На превеликий жаль, станом на 16.10.2020 року було отримано результати, що підтверджують наявність  коронавірусної хвороби ще у 16 мешканців громади. Всього захворіло з початку епідемії —  283 осіб; одужали – 68 особи; продовжують лікування – 215 особи; з підозрою на COVID-19 — 203 особи; контактні  — 533 особи. Проводяться усі необхідні протиепідеміологічні заходи.

Відповідальність, за збереження здоров’я та життя всіх нас, залежить від кожного особисто. Не дайте можливості з’єднатися ланцюгу коронавірусної інфекції та не знехтуйте всіма проведеними карантинними заходами!

Окремо хочу звернутися до підприємців сфери послуг та торгівлі щодо неухильного дотримання ними протиепідемічних заходів.

Прошу наших священників — духовних лідерів громад з розумінням і відповідальністю поставитися до вимог карантину та вберегти від захворювання себе та членів своїх парафій.

Впевнена, що всі ми єдині у своєму бажанні здолати це непросте випробування і свідомо підійдемо до виконання рекомендацій і заходів безпеки.

Закликаю всіх не ігнорувати правил безпеки, дотримуватися правил карантину, використовувати засоби індивідуального захисту та дезінфекції, дотримуватися соціальної дистанції, вчасно звертатися до лікаря при симптомах застудних захворювань.

Важко дихати не через маску, а через ШВЛ!

Щиро сподіваюся на ваш свідомий підхід та розуміння.

Бережіть себе та своїх рідних! 

З повагою,

Миколаївський міський голова

Олена Цикунова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: