За добу у Слов’янську зареєстровано чотири афери за схемою «звільнення родича від тюрми за гроші»

Общество | 18:30, 24.11.2019
 Поделиться

Поделиться в

В трьох епізодах громадяни не пішли на поводу у аферистів. Але в одному випадку жінка віддала зловмисникам 1200 доларів США.

Пастка – «ваш родич у біді», займає третю позицію в топі найбільш розповсюджених шахрайств.

Перше місце у Топ-3 шахрайств посідає купівля-продаж товарів через інтернет. На другому – злочини, вчинені під виглядом працівників банку.

Звичайно, багато хто може подумати, що така «схема» вже давно відома, і він би вже точно не повірив зловмисникам. Але у житті, на жаль, вона спрацьовує раз по раз — отримавши раптове повідомлення про неприємності із рідними, жертви (зазвичай, це жінки старше 40 років) входять у стан стресу і діють строго за вказівкам шахраїв.

Також люди як і раніше охоче вірять у повідомлення про те, що їх картка потребує розблокування або додаткового захисту. Завдяки вмілому телефонному «керівництву» зловмисників, вони повідомляють свої особисті дані та незабаром позбавляються всіх заощаджень.

Частим способом відбирання грошей у населення є покупка або продаж фейкових товарів через спеціальні інтернет-сайти (у першому випадку «клієнт» втрачає гроші, у другому — своє майно).

Потерпілі всі як один розповідали поліцейським, що неодноразово чули про всі види шахрайств і знають, як діяти, але чому повідомляли свої дані та перераховували гроші, пояснити не можуть.

Поліція в черговий раз закликає громадян бути пильними.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: