За допомогою дубліката сім-карти з банківського рахунку жительки Слов’янська зловмисники викрали більше 10 тисяч гривень

Криминал | 17:49, 12.02.2019
 Поделиться

Поделиться в

Способи крадіжки грошей з карт з кожним роком стають все витонченішими. Останнім часом почастішали випадки, коли зловмисники стали викрадати гроші з рахунків з використанням дубліката сім-карти.

Схема виглядає наступним чином. На мобільний власника карти надходять дзвінки з невідомих номерів та СМС. Після цього на мобільний рахунок приходить поповнення від невідомої особи. За допомогою інформації про останні дзвінки, суму останнього поповнення шахраї блокують номер і замовляють у оператора дублікат сім-карти.

Попередньо аферисти дізнаються дані картки (СVV код (три цифри на зворотній стороні картки), термін дії і останні цифри номера карти). Володіючи цією інформацією і маючи дублікат сім-картки шахраї отримують контроль над рахунком потенційної жертви.

Дізнатись про дані банківської карти зловмисники можуть по телефону одним з найпоширеніших способів: представитися покупцем/продавцем товару за оголошенням, працівником банку, роботодавцем та ін.

Якщо ж ви підозрюєте, що таки стали жертвою шахраїв, негайно повідомте про це банк, заблокуйте картку та зверніться до правоохоронних органів. Пам’ятайте – аби не потрапити на гачок шахраїв, завжди залишайтеся пильними.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: