За III квартал цього року ЦНАП в Миколаївці надав більше 1600 консультацій

Новости компаний | 14:25, 22.10.2018
 Поделиться

Поделиться в

Робота Центру надання адміністративних послуг за даний період була спрямована на забезпечення якісного рівня обслуговування відвідувачів. Цьому сприяло значне покращення матеріальної бази, підвищення кваліфікації адміністраторів та інших працівників.

За III квартал цього року працівниками ЦНАП Миколаївської ОТГ надано 1608 консультацій та 915 послуг. В поточному місяці вже надано 609 консультацій, 316 довідок та 13 послуг.

Згідно із затвердженим переліком, в Центрі адміністративних послуг надається 95 видів послуг, це на 12 послуг більше ніж на початку роботи Центру.

На кожну послугу розроблені та затверджені інформаційні та технологічні картки, які оприлюднені на сайті Миколаївської міської ради та на сторінці Центру у Facebook.

Використовуючи мережу Інтернет можна попередньо ознайомитися із переліком послуг ЦНАП, умовами їх надання, отримати необхідну інформацію.

Організованість і упередження скупченості відвідувачів забезпечує електронна черга. На території ЦНАП облаштовано парковку для транспорту та встановлено систему відеоспостереження для попередження виникнення та оперативної ліквідації надзвичайних ситуацій на території ЦНАП.

Адреса Центру: вул.50-річчя Слов.ТЕС, 29, тел.62-69-60, Детальна інформація на сайті Миколаївської міської ради (розділ ЦНАП)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: