За вирубану ялинку можна отримати штраф на 510 — 1020 гривень

Общество | 18:35, 22.12.2020
 Поделиться

Поделиться в

Наближаються новорічні та різдвяні свята. Люди прикрашають свої оселі новорічними ялинками. Саме у цей час активізуються випадки вирубки дерев (особливо хвойних).

Хвойне дерево можна придбати у спеціально відведених місцях, які визначає міська рада. Всі дерева з лісгоспів та фермерських господарств повинні мати відповідне маркування на стовбурі.

Але дехто вирішує економити та купує хвойних красунь у людей, які незаконно їх вирубали у лісі або вирубує самостійно. За незаконне придбання, вирубку й торгівлю новорічними ялинками передбачена адміністративна відповідальність, нагадує патрульна поліція Слов’янська і Краматорська.

Так, згідно ст.65 КУпАП за незаконну порубку та пошкодження дерев, в том числі хвойних порід на винну особу може бути накладено штраф на громадян – від 510 до 1020 гривень і на посадових осіб – від 2550 до 5100 гривень).

Варто пам’ятати, що підприємці, які здійснюють транспортування і продаж новорічних дерев, повинні мати при собі накладну з лісництва, товарно-транспортну накладну, сертифікат радіаційного обстеження дерев, дозвіл на торгівлю з мокрою печаткою, а на зрізі кожного дерева повинний бути електронний чип зі штрих-кодом лісового господарства, де його виростили.

https://www.6262.com.ua/news/2975294/za-virubanu-alinku-mozna-otrimati-straf-na-510-1020-griven

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: