Донеччина може перейти до «червоної» зони

Медицина | 08:44, 21.04.2021
 Поделиться

Поделиться в

Епідемічна ситуація у Донецькій області залишається невтішною. Сьогодні стало відомо, за яких умов область може перейти до «червоної» карантинної зони.

20 квітня на брифінгу ДонОДА начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами департаменту охорони здоров’я Олександр Педенко озвучив, за якої умови Донеччина може перейти до «червоної» карантинної зони.

Наразі область перебуває у «помаранчевій» карантинній зоні. На Донеччині залишається високий епідпоріг — 174% (перевищує допустиму норму на 75%). Перевищує допустиму норму рівень госпіталізації — 70,5 — 96,6 на 100 тис. населення.

Окрім цього, з 20 квітня зросла завантаженість ліжок із киснем. Допустима норма — 65%, а в області цей показник складає 67,4%. Якщо протягом трьох діб цей показник буде перевищувати 65%, то це буде тією причиної, з якої можуть скликати Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. І після рішення комісії Донеччина може перейти до «червоного рівня».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: