Загальна потреба на соціальні виплати на Донеччині становить 4,9 млрд гривень

Краматорськ | 11:44, 22.02.2023
 Поделиться

Поделиться в

635a1ad3f26f7
ГУ ПФУ в Донецькій області працює в штатному режимі: на обліку 949 тисяч мешканців, потреба на соцвиплати — 4,9 млрд гривень.
 
Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області працює у напруженому, але штатному режимі, виконує всі покладені на нього функції, сама головна з яких — своєчасне нарахування та виплата пенсій, субсидій. пільг та інших соціальних виплат, зазначила на брифінгу начальниця управління Наталія Рад.
Брифінг був присвячений найбільш поширеним питанням, які надходять від мешканців Донеччини з підконтрольної та окупованої території, а також від тих, хто виїжджає у інші регіони України. Так, були надані докладні розʼяснення для внутрішньо переміщених осіб щодо пенсійного забезпечення, субсидій та пільг.
За інформацією Наталії Рад, зараз на обліку у ГУ ПФУ в Донецькій області знаходяться і отримають виплати 949 тисяч мешканців Донеччини. Загальна потреба на соціальні виплати становить 4,9 млрд гривень. Всі нарахування та виплати робляться відповідно до затверджених графіків.
З початку року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області надано 38.5 тисяч послуг з різних питань пенсійного забезпечення, з них 14,9 тисяч — в лютому.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: