Затримок пенсій не буде

Краматорськ | 11:02, 8.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

20 main v1598916029 

Пенсійний фонд не має дефіциту внесків, тому пенсії українцям виплачуватимуть вчасно. Про це заявила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович під час телемарафону, повідомляє Соціальна інформаційна платформа.

Посадовиця підкреслила, що так буде й наступного року.

«У нас з пенсійною системою все гаразд. Пенсійний фонд не має дефіциту внесків. Він вчасно здійснює платежі. Минулого місяця навіть погасив заборгованості за минулі роки перед казначейством. Фінансовий стан Пенсійного фонду сьогодні є сталим, оптимістичним і повністю забезпечує всі потреби. І ми переконані, що саме так буде і наступного року», – наголосила Жолнович.

За її словами, це дасть можливість, зокрема, провести індексацію пенсій наступного року.

Як повідомили в Пенсійному фонді, план надходжень від єдиного соціального внеску, за десять місяців 2022 року перевиконано на 3,5%, або на 10,1 млрд грн. Запланований розмір надходжень становив 289,4 млрд грн, а в ПФУ вже надійшло 299,5 млрд.

Позитивна динаміка надходжень спостерігалась протягом шести місяців цього року – найбільша протягом серпня, вересня та жовтня. Найгірша ситуація була в березні та квітні.

Загалом же доходи Пенсійного фонду (власні та державні кошти на фінансування пенсійних та інших виплат) за десять місяців становлять 492,9 млрд грн, що на 76,4 млрд грн більше, ніж торік за цей самий період.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: