Завтра відбудеться презентація книги «Слов’янськ. Початок війни»

Культура, Общество | 15:57, 8.10.2020
 Поделиться

Поделиться в

У п’ятницю, 9 жовтня, о 15:00 на центральній площі міста відбудеться презентація книги «Слов‘янськ. Початок війни» з передмовою міністра Арсена Авакова видавництва «Фоліо» (м. Харків)

У заході візьмуть участь: автор, директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко, директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький, військовослужбовці НГУ (в/ч 3035), поліцейські патрульного полку поліції особливого призначення «Київ».

Книга — це документальне дослідження та хронікальний літопис найважливіших епізодів битви за місто Слов’янськ Донецької області, захоплення якого загоном російських бойовиків Гіркіна-«Стрєлкова» 12 квітня 2014 року стало початком гібридної збройної військової агресії РФ на українському Донбасі. У книжці використано архівні фото й записи інтерв’ю з ключовими військово-політичними керівниками України, які ухвалювали головні рішення в ті буремні часи. Також у кожному з епізодів з’являються спогади героїв, що безпосередньо брали участь у тих драматичних, героїчних і трагічних подіях.

Контакти для ЗМІ — Олександр Полосухін (050) 875 07 01.

Захід відбудеться з дотриманням умов карантинних обмежень (маски, соціальна дистанція).

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: