Жителька Слов’янська здала в поліцію 7 одиниць зброї

Общество | 18:08, 3.10.2018
 Поделиться

Поделиться в

50 – річна жінка знайшла мішок зі зброєю серед будівельного сміття в зруйнованому гаражі. Серед знайденого — викрадені, втрачені, нелегальні рушниці та карабіни.

До інспекторів дозвільної системи звернулася жителька Слов’янська і розповіла, що під час відновлення зруйнованого її гаражу будівельники знайшли мішок, в якому була зброя. Звідки ця зброя жінці не відомо.

Серед знайденого було два карабіна, які ніколи не стояли на обліках в органах внутрішніх справ, карабін та гладкоствольна рушниця, що були викрадені учасниками НЗФ та дві гладкоствольні рушниці і пристрій травматичної дії – були втрачені після окупації Слов’янська.

Поліцейські встановлюють власника даного «схрону».

Нагадаємо, що з метою виведення з обороту зброї, боєприпасів, вибухівки та інших небезпечних предметів, які незаконно зберігаються у населення, з протягом жовтня на території Донецької області проводився місячник добровільної здачі зброї. Громадянам, які у цей період звернуться у поліцію з приводу зберігаємої у них незареєстрованої зброї, гарантується звільнення від кримінальної відповідальності.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: