Жительку Миколаївки привітали зі 101-річчям

Общество | 12:35, 6.12.2020
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 5 грудня, жительці нашої громади Деревязі Марії Архипівні виповнився 101 рік! 

Марія Архипівна народилася в с. Хороше Петропавлівського району Дніпропетровської області. З 1939 року працювала в школі вчителькою початкових класів с. Африканівка Барвінківського району Харківської області. У 1942 році пішла на фронт. Після повернення з фронту (1945 рік) знову пішла працювати до школи. А у 1975 році звільнилася у зв’язку з виходом на пенсію.

З нагоди поважної дати, до оселі довгожительки завітав Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький разом з секретарем Миколаївської міської ради Інною Пересічною та головою спілки ветеранів Клавдією Квітко.

Гості висловили Марії Архипівні слова вдячності й шани за багато років сумлінної праці, за незламність у воєнні роки та під час післявоєнної відбудови, за мудрість та досвід, які передала своїм дітям, онукам та правнукам. Звертаючись до іменинниці, гості побажали їй міцного здоров’я, поваги від оточуючих, любові від рідних та близьких людей.

Окрім квітів та подарунків, на знак поваги, жінці була надана одноразова матеріальна допомога у розмірі 4 000 тисячі гривень.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: