Жодних обмежень в русі залізницею в Україні через коронавірус немає – міністерство

Новости компаний | 11:31, 13.03.2020
 Поделиться

Поделиться в

Коронавірус спричинив багато закритів та обмежень. Так, Україна пішла на карантин. Закрилися і навчальні заклади Слов’янська.

Що стосується обмежень, багатьох цікавило, чи не вплине карантин на території країни, на можливість пересування залізницею.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що в Україні немає жодних обмежень через коронавірус щодо залізничного сполучення.

«У місцях концентрації громадян щогодини здійснюється дезінфекція. Також ми вживаємо дезінфекційних заходів у пасажирських вагонах. Станції «Укрзалізниці» забезпечені всім необхідним – масками, респіраторами, гігієнічними засобами», – заявив Криклій.

Він додав, що велика увага буде приділятися транспортним засобам, які подорожують з країн, де вже є підтверджені випадки зараження людей через коронавірус.

«Забезпечено виділення, обладнання і належний стан санітарних тупиків для проведення карантинних заходів у випадку епідемічних ускладнень у поїздах; проведені інструктажі членів поїзних бригад… На вокзалах облаштовуються приміщення для тимчасової ізоляції хворих з ознаками інфекції», – йдеться на сайті УЗ.

 

https://www.6262.com.ua/news/2692169/zodnih-obmezen-v-rusi-zalizniceu-v-ukraini-cerez-koronavirus-nemae-ministerstvo

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: