Зірковий випуск у миколаївському ЗЗСО №4

Общество | 10:02, 29.06.2019
 Поделиться

Поделиться в

27 червня в Палаці культури СО ПАТ»Донбасенерго» «Енергосоцінвест» відбувся урочистий випускний вечір для вихованців миколаївського закладу загальної середньої освіти №4.

Цього року заклад випускає із своїх стін по-справжньому зіркових учнів.

«Розумні, талановиті, активні, щирі та людяні,»- саме так охарактеризувала своїх випускників директор закладу Ірина Кострова.

Найбільшою гордістю педагогічного составу є три розумниці,  золоті медалістки —  Юлія Баглик, Тетяна Дзюба і Тетяна Ханас.

Також в цьому році серед випускників дуже багато  соціально активних та творчих особистостей: Володимир Касьян, Тетяна Дзюба, Віталій Коростов і Олена Гапонова. Всі вони були нагороджені почесними грамотами Палацу культури за особистий внесок та популяризацію різних жанрів мистецтва.

Вітали зіркових випускників та бажали їм світлої дороги, мирного неба та щасливого життя Миколаївський міський голова Олена Цикунова і представник ПАТ «Донбасенерго» Марина Біленець.

За доброю традицією діти отримали привітання та солодкі подарунки від Голови правління ПАТ «Донбасенерго» Едуарда Бондаренка і директора Слов’янської ТЕС Валерія Черепія.

Також від керівництва СО ПАТ «Донбасенерго» «Енергосоцінвест» всі медалістки отримали у подарунок абонементи на будь які секції у спортивно-оздоровчому комплексі «Енергетик».

Радість та сум, сміх та сльози – саме такі емоції відчув кожен, хто був присутній на цьому святі молодості та краси.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: